Veriler yükleniyor...

Hakkımızda

logo-eva

Eva Victoria – Doğal Kozmetik Ürünler

Kozmetik ürünlerdeki uzun soluklu deneyimiyle, Eva Victoria organik şirketi sayısız bilimsel, laboratuvar çalışmalarıyla araştırmalar yapılmış olup geniş yelpazeli kişisel bakım ve güzellik ürünleri geliştirmiştir.Bu ürünler her türlü cilt saç ve tırnak için idealdir. Ürünlerin geniş bir bölümü soğuk presleme ve toprak buharında damıtılarak ya da sebze, meyve ve bitki özlerinden emilen sıvılardan elde edilir.

Tüm bu ürünlerin içerikleri doğadan sağlanmıştır.

Doğanın sunduğu bu keşifler için bilim onların kalitelerini koruyabilmek amacıyla durağanlaşma,beslenme ve yenilenme evrelerinde özel bir kombinasyonla savaşmaktadır.

Ürünlerimiz makul karşılanabilir fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur.
Eva Victoria markalı ürünleri düzenli kullanarak alışılmış kimyasal, sentetik kozmetik ürünlerin zararlı etkilerinden en kısa zamanda kurtulabilmeniz amaçlanmıştır.

Misyon ve Vizyonumuz

Eva Victoria olarak amacımız müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak ürünler ve hizmetler sağlayarak doğanın bize verdiğini en verimli şekilde sizlere sunmaktır.

Ürün Çeşitlerimiz

Doğal sabun, şampuan,yağ ve krem çeşitleriyle birlikte hayatınızı kolaylaştırmak adına sizlere özel tasarladığımız doğal bakım setlerimizi de sizlerin beğenisine sunuyoruz.